İranlı yazardan flaş açıklama!: Devrim Muhafızları doğrudan Trump’ı hedef alacak!

İran’da yayın yapan ve Devrim Muhafızlarına yakınlığıyla bilinen Keyhan (Kayhan) gazetesinde uzun yıllardır başyazar olarak görev yapan ve İslam Devrimi Lideri İmam Hamaney’in yakın danışmanları arasında yer alan Hüseyin Şeriatmedari, geçtiğimiz günlerde kaleme aldığı yazısında ciddi bir iddiada bulundu. Yazının ilgili bölümü şu şekilde:

“Devrim Muhafızları Komutanı Hüseyin Selami, Devrim Önderi İmam Hamaney tarafından kurulan denklemin altını çizerek “Şehid kardeşimiz Süleymani’nin kanının intikamı için Güney Afrika’daki elçiye mi saldıracağımızı sanıyorsunuz? Bu büyük şahsın katlinde doğrudan ya da dolaylı rol alanları hedef alacağız, dolayısıyla siz bu hadisede dahli olan herkesin hedef alınacağını bilmelisiniz ve bu ciddi bir mesajdır!” demişti.

Şimdi soru şu ki, Devrim Muhafızları Ordusu şimdiye kadar gerçekleştiremediği bir tehdit ya da uyarıda bulunmuş mudur? Buna bir örnek bulamazsanız, böyle bir örnek de yok zaten. Şehid Komutanımız Kasım Süleymani’nin suikastçısı Bay Trump pis ve rezil ömrünün geri kalan kısmında ofisinde ya da dışarıdayken şundan emin olmalıdır ki; Devrim Muhafızları’nın ana hedeflerinden biri, kalplerimizin komutanı Şehid Süleymani’nin intikamını almaktır!. Trump, şehid komutanımızın katili olduğunu itiraf etti ve Devrim Muhafızları’nın Şehid Süleymani’nin kanından asla vazgeçmeyeceğini iyi biliyor!”

Not: Haberdeki görsel, aşağıdaki sosyal medya hesabından alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir